Ploegkozijnen
  • Particulier
  • Zakelijk
kiyoh logo 9.2
  • Ons werk
  • Werken bij
  • Showroom
  • Wat we doen
  • Voor wie
  • Producten
  • Over Ploeg zakelijk
  • Contact
Contact
Vereniging van Eigenaren

Vereniging van Eigenaren

  • Home
  • Zakelijk
  • Voor wie
  • Vereniging van Eigenaren

Voor wie

  • Aannemer
  • Vereniging van Eigenaren
  • Woningcorporaties
  • check Kennis en ervaring sinds 1980
  • check Eigen productie en montage
  • check Detaillering en vergunningsaanvraag
  • check Uitstekende prijs, kwaliteit verhouding

Goed geregeld

We nemen het volledige kozijntraject uit handen: van advies en begroting tot planning en montage. Daarbij houden we rekening met bewoners, energienormen en budget.

Ploeg kozijnen werkt al jarenlang maar al te graag samen met VvE’s als het gaat om woningrenovatie. Waarom veel VvE’s al kozen voor Ploeg? Omdat we het volledige renovatietraject voor u uit handen nemen. Van advies en heldere communicatie met de bewoners van uw VvE tot inmeten, plannen, monteren en nazorg en garantie achteraf. De kunststof kozijnen worden geproduceerd in onze eigen fabriek. Montage gebeurt door onze vakkundige monteurs.

Amsterdam De Key (1)

Goed geïsoleerd, duurzaam en een lust voor het oog

Bij Ploeg kozijnen hebben we niet alleen de beste mensen in dienst met jarenlange ervaring: ook kennen we de markt door en door. Zo weten onze adviseurs precies welke subsidieregelingen er bestaan voor het verduurzamen en energiezuiniger maken van uw woning. Zij adviseren u hier uiteraard graag in. Laat u bijvoorbeeld de gevel isoleren en beglazing vervangen door isolerend glas? Dan krijgt u ook subsidie voor de nieuwe kunststof kozijnen. Zo zijn uw woningen voor de komende tientallen jaren een stuk beter geïsoleerd (dat scheelt stookkosten én ongewenst geluid) en kost de renovatie u waarschijnlijk een stuk minder dan u dacht. En dat allemaal in de stijl die het best bij uw woningen past – van romantische houtlook tot strak en modern.

Vereniging van Eigenaren

Extra woongenot voor een aantrekkelijke prijs

“Wij denken graag met de VvE mee over duurzaamheid, de esthetische kant en het budget in de keuze voor onderhoudsarme, duurzaam geproduceerde kunststof kozijnen”, zegt Arnold Wesselman, Adviseur Zakelijke Markt bij Ploeg kozijnen. “We vinden het belangrijk dat alle bewoners helemaal tevreden zijn met hun nieuwe kozijnen. Niet alleen bij de oplevering maar ook nog vele jaren daarna. Daarbij werken we regelmatig samen met SVn (uitvoerder van de VvE Energiebespaarlening) en RVO. Samen kunnen we de VvE een heel aantrekkelijk aanbod doen. In veel gevallen kunnen bijvoorbeeld het dak en de beglazing (inclusief de kozijnen) worden gerenoveerd zonder verhoging van de VvE-bijdrage. En dat betekent extra woongenot en besparing op energiekosten.”

HPB 0064
  • check

    Ontzorging van A tot Z

    Opstellen begroting en advies conform wensen getoetst aan bouwbesluit en energienormen

  • check

    Maatschappelijk verantwoord ondernemen

    Ons kunststof is recyclebaar en ook ons restmateriaal wordt hergebruikt

  • check

    Producten en diensten op maat

    De kozijnen worden in Nieuw-Vennep geproduceerd. 

Waarom andere VvE's al voor Ploeg kozijnen kozen

Kiezen voor Ploeg kozijnen biedt dus tal van voordelen: u wordt totaal ontzorgd en u zorgt ervoor dat uw bewoners tot in lengte van dagen fijn wonen in een gebouw dat klaar is voor de toekomst.

Ploeg Iconen Roest Planning
Afspraak voor advies Onze adviseurs helpen je graag verder
Maak een afspraak

Referenties

Projecten 1100 Amsterdam

Baden Powellweg

Projecten 1100 Noordwijk

Boschflat

Projecten 1100 Leidschendam

Prinsenhof

Projecten 1100 Leiderdorp

Poortwacht

Ploegkozijnen
kiyoh logo
9.2
1813 beoordelingen
Heeft u vragen?
(0252) 500 900 info@ploegkozijnen.nl
Volg ons op
Meer informatie
  • Contact
  • Werkenbij
  • Veelgestelde vragen
Hoofdkantoor & showroom

Pesetaweg 45
2153 PJ Nieuw-Vennep

Openingstijden

Ma t/m vr: 9.00 uur - 17.00 uur
Za: 10.00 uur - 16.00 uur

Zakelijk & distributiecentrum

Haverstraat 19
2153 GB Nieuw-Vennep

vkg-keurmerk
deceuninck-keurmerk
  • Algemene voorwaarden
  • Disclaimer
  • Privacy
© 2026 Ploeg Kozijnen B.V.